SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
435 600 €
(4 735 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
92 m²
RUA CUEVAS, São Paulo

spalnicaatypical
površina92 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apresentando um moderno apartamento padrão localizado na região da Lapa, em São Paulo. Este imóvel, construído em 2020, possui uma área total de 92 m²...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Prijazno do hišnih ljubljenčkovModeren slog

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

RUA CUEVAS, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi