SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
435 166 €
(4 067 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
107 m²
RUA ITACEMA, São Paulo

spalnicaatypical
površina107 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Se você busca um imóvel sofisticado e bem localizado na cidade de São Paulo, este apartamento no Itaim Bibi é uma excelente escolha. Com 2 quartos, to...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA ITACEMA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi