SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
432 052 €
(3 541 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
122 m²
RUA HARMONIA, São Paulo

spalnicaatypical
površina122 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Esse belo apartamento padrão localizado no moderno condomínio Helbor Edition, em São Paulo, na região do Sumarezinho, é a oportunidade perfeita para q...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA HARMONIA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi