SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
425 500 €
(3 799 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
112 m²
RUA ALVORADA, São Paulo

spalnicaatypical
površina112 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente oportunidade para adquirir um moderno apartamento padrão em uma das regiões mais valorizadas de São Paulo, a Vila Olímpia. Localizado no Edi...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

RUA ALVORADA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi