SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
346 039 €
(1 802 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
192 m²
RUA EDSON, São Paulo

spalnicaatypical
površina192 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Descubra este incrível apartamento reformado com 3 suítes, localizado na Rua Edson, numa zona privilegiada entre a Av. Santo Amaro e a Av. Vereador Jo...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

RUA EDSON, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi