SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
323 390 €
(2 034 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
159 m²
RUA PINTASSILGO, São Paulo

spalnicaatypical
površina159 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento no Condomínio Porto Rotondo em Moema com 159m² 3 suítes 2 vagas de garagem. Apartamento Apartamento no Condomínio Porto Rotondo em Moema c...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA PINTASSILGO, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi