SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
276 828 €
(3 110 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
89 m²
Rua Cayowaá, São Paulo

spalnicaatypical
površina89 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento Exclusivo à Venda no Sumaré 89 m² 1 Suítes 2 Vagas Vista Livre

Localizado na Rua Cayowaa, no coração do Sumaré, a apenas 700 metros d...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua Cayowaá, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi