SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
273 408 €
(1 121 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
244 m²
Rua Itapeti, São Paulo

spalnicaatypical
površina244 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Maravilhoso Apartamento Tatuapé Um por Andar; 244 metros quadrados de área útil; 4 dormitórios sendo 2 suites e possui 4 vagas mais depósito; vários a...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledOpremljenoLeseni podPloščiceVisoki stropi

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua Itapeti, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Podobni oglasi