SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
240 163 €
(1 806 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
133 m²
RUA CHAMANTA, São Paulo

spalnicaatypical
površina133 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Seja bem-vindo ao seu novo lar dos sonhos, um fabuloso apartamento desocupado localizado no coração do Parque da Mooca, São Paulo. Esta joia do condom...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA CHAMANTA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi