SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
233 415 €
(2 683 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
87 m²
RUA BALSA, São Paulo

spalnicaatypical
površina87 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento residencial à venda no condomínio Helbor Patteo São Paulo. Com uma área útil de 87 m², este imóvel é perfeito para quem busca conforto e p...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

RUA BALSA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi