SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
230 078 €
(2 073 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
111 m²
RUA CLAUDIO, São Paulo

spalnicaatypical
površina111 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Alta Romana by REM é o mais novo projeto no bairro da Vila Romana, Zona Oeste de São Paulo. Situado na tranquila rua Claudio, próximo a Praça Cornélia...

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA CLAUDIO, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Podobni oglasi