SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
221 970 €
(2 220 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
100 m²
RUA ADELE, São Paulo

spalnicaatypical
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Bem-vindo a esse condomínio clube da Cyrela que oferece todo conforto, praticidade e beleza que você e sua família merece. Viva entre os bairros Cháca...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

RUA ADELE, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Podobni oglasi