SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
128 733 €
(1 287 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
100 m²
RUA LUCIA CAIAFFA, São Paulo

spalnicaatypical
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este apartamento é a escolha perfeita para quem busca conforto, espaço e qualidade de vida.
Com 100 m² muito bem distribuídos, está na tranquila Rua L...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA LUCIA CAIAFFA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi