SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
112 451 €
(2 008 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
56 m²
RUA GIL EANES, São Paulo

spalnicaatypical
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Cobertura estilo studio à venda no Campo Belo com 56m2, 1 dormitório integrado, cozinha funcional, banheiro completo, piso em madeira e armários plane...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

RUA GIL EANES, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Podobni oglasi