SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
68 088 €
(1 480 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
46 m²
RUA MAPU, São Paulo

spalnicaatypical
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Viva uma nova história no Origem Mitre Penha, um empreendimento completo, a trezentos e cinquenta metros do Metrô Penha e da futura estação da linha v...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

RUA MAPU, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Podobni oglasi