SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
66 476 €
(1 209 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
55 m²
RUA CHAGU, São Paulo

spalnicaatypical
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente Oportunidade venha morar em um dos melhores lugares da Região da Zona Leste a 750 metros do Ceret, Shopping Anália Franco, Hospital Vitória ...

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

RUA CHAGU, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Podobni oglasi