SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
65 537 €
(2 114 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
31 m²
Rua Eugênio de Medeiros, São Paulo

spalnicaatypical
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

O urbano que te envolve em um dos bairros mais desejados de São Paulo Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prévio.

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua Eugênio de Medeiros, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Podobni oglasi