SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
65 578 €
(2 049 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
32 m²
Rua Cotoxó, São Paulo

spalnicaatypical
površina32 m²
kopalnice2+

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua Cotoxó, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi