SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
65 560 €
(1 338 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
49 m²
RUA CURUCA, São Paulo

spalnicaatypical
površina49 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento Garden à venda 49 m² com 2 dormitórios e 1 vaga no bairro Vila Maria

Imagine viver em um lugar onde cada detalhe convida você a respirar ...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA CURUCA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi