SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
64 755 €
(2 313 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
28 m²
Rua Doutor Bacelar, São Paulo

spalnicaatypical
površina28 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Um empreendimento completo com toda segurança, conforto e lazer que você merece. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prév...

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua Doutor Bacelar, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Podobni oglasi