SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
64 172 €
(2 070 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
31 m²
RUA MAURO, São Paulo

spalnicaatypical
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Viver em São Paulo é abrir horizontes para a vida e para o mundo. E sob o prisma do Mirad isso tudo é superlativo. Na tranquilidade de um bairro tradi...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

RUA MAURO, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Podobni oglasi