SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
52 722 €
(1 425 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
37 m²
RUA IGUATINGA, São Paulo

spalnicaatypical
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

O Vibra Santo Amaro é o seu novo lar, a apenas 7 minutos a pé da estação Largo 13 do metrô. O condomínio oferece lazer completo: piscina, academia, ch...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

RUA IGUATINGA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Podobni oglasi