SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
52 756 €
(1 227 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
43 m²
RUA DO LAGO, São Paulo

spalnicaatypical
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Um projeto inteligente, um edifício moderno, atual, que utiliza materiais de qualidade e uma equipe que se destaca pela preocupação de conforto e usab...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA DO LAGO, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Podobni oglasi