SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
43 949 €
(879 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
50 m²
RUA BACTORIA, São Paulo

spalnicaatypical
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente Oportunidade Apartamento Jardim Vila Formosa 50 m². Apartamento com 2 Dormitórios, 1 Banheiro, Sala de Estar, Sala de Jantar, Cozinha, Área ...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA BACTORIA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Podobni oglasi