SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
43 084 €
(1 346 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
32 m²
Rua General Sócrates, São Paulo

spalnicaatypical
površina32 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

sala comercial - penha- 32 m² uteis- toda em porcelanato- armário embutido na cozinha- persiana- ar condicionado-wc. social- recepção- 01 vaga-localiz...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua General Sócrates, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Podobni oglasi