SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
40 843 €
(908 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
45 m²
RUA MARAGOJIPE, São Paulo

spalnicaatypical
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento na Vila Formosa - Apartamento possui uma área de 45m², 02 Dormitórios, Banheiro, Sala, Cozinha americana. Bancada em Granito, Cuba estendi...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

RUA MARAGOJIPE, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Podobni oglasi