SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
854 435 €
(5 442 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
157 m²
Alameda Iraé, São Paulo

spalnicaatypical
površina157 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Condomínio Ayla Moema - Apartamento de 157m² com 3 suítes e 2 vagas em Indianópolis - São Paulo Condomínio Ayla Moema, uma residência que reflete o ...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Alameda Iraé, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi