SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
570 821 €
(2 187 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
261 m²
Avenida Jacutinga, São Paulo

spalnicaatypical
površina261 m²
kopalnice2+

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Avenida Jacutinga, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi