SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
427 055 €
(2 248 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
190 m²
Rua Francisca Júlia, São Paulo

spalnicaatypical
površina190 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

3 Dormitório(s) ????️ 3 Suítes ???? 4 Vaga(s) ???? Área útil: 190,00 m² ????

*DESCRIÇÃO DO IMÓVEL:*
Apartamento amplo, com varanda gourmet, elevador...

Ostalo
Starost oglasa: 21 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Francisca Júlia, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Tc Alfa imobiliária

Podobni oglasi