SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
273 343 €
(1 835 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
149 m²
Alameda Campinas, São Paulo

spalnicaatypical
površina149 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Jardim Paulista na Alameda Campinas, próximo à Av. Paulista e Oscar Freire, com acesso rápido às principais vias e cercado por restaurantes renomados,...

Ostalo
Starost oglasa: 22 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Alameda Campinas, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Podobni oglasi