SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
269 990 €
(1 698 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
159 m²
Rua Aimberê, São Paulo

spalnicaatypical
površina159 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Toriba - Apartamento 159m² com 4 Dormitórios, 1 Suíte, 3 Vagas em Perdizes - São Paulo Conheça o Condomínio Toriba, uma morada que reflete o espírit...

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua Aimberê, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi