SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
223 034 €
(3 717 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
60 m²
RUA BENEDITO LAPIN, São Paulo

spalnicaatypical
površina60 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Studio moderno de 60 m² com 1 vaga de garagem, localizado na Rua Benedito Lapin, em pleno coração do Itaim Bibi, uma das regiões mais valorizadas e de...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA BENEDITO LAPIN, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi