SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
153 784 €
(3 076 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
50 m²
RUA GREGORIO SERRAO, São Paulo

spalnicaatypical
površina50 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

JT 230 - Apartamento 50m² com 1 Dormitório, 1 Suíte, 1 Vaga em Vila Mariana - São Paulo Descubra o Condomínio JT 230 - Vila Mariana, uma residência ...

Ostalo
Starost oglasa: 20 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

RUA GREGORIO SERRAO, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi