SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
108 298 €
(1 641 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
66 m²
RUA IBITIRAMA, São Paulo

spalnicaatypical
površina66 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Localização:

Imóvel com excelente localização, próximo das principais vias da cidade. Possui infraestrutura completa como: Mercados, padarias, Facul...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaLočeni wcHodnikKuhinjski aparatiKaminBojlerPralni strojPametne napraveVarovanjeLeseni podPloščiceVisoki stropiLeseni tramoviPo prenoviNujna prenovaNaravna svetlobaTemna notranjostRastlineModeren slogRustikalni slogPrijazno do hišnih ljubljenčkovOpremljenoPoslovno

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA IBITIRAMA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

TORRE FORTE IMÓVEIS

Podobni oglasi