SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
83 849 €
(1 863 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
45 m²
Rua Augusta, São Paulo

spalnicaatypical
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

O futuro agora tem novo endereço. A vida está em constante movimento. A forma de interagir com os grandes centros se conectar compartilhar produzir e ...

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Augusta, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi