SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
54 514 €
(1 817 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
30 m²
Rua do Bosque, São Paulo

spalnicaatypical
površina30 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

O Condomínio LEX Offices oferece uma residência tranquila no bairro Barra Funda, em São Paulo. Com portaria 24 horas, proporporciona uma atmosfera de ...

Ostalo
Starost oglasa: 20 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua do Bosque, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi