SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 522 701 €
(7 251 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
210 m²
Praça 3, São Paulo

spalnicaatypical
površina210 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento localizado no luxuoso Condomínio Edifício Maison Saint Laurent. Com uma área construída de 319,93m² e área útil de 210,21m², este imóvel o...

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Praça 3, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Maicon F & G Imóveis

Podobni oglasi