SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 072 603 €
(4 767 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
225 m²
RUA LOPES NETO, São Paulo

spalnicaatypical
površina225 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

COD.61329

Excelente oportunidade no coração do Itaim Bibi, na Rua Lopes Neto, a menos de uma quadra da Av. Faria Lima e próximo ao Parque do Povo e a...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA LOPES NETO, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Podobni oglasi