SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
854 435 €
(5 340 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
160 m²
RUA MARCOS LOPES, São Paulo

spalnicaatypical
površina160 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Fotos e video reais

Cod: 42553

Excelente empreendimento localizado na melhor região da Vila Nova Conceição, com fácil acesso a grandes vias como A...

Ostalo
Starost oglasa: 22 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

RUA MARCOS LOPES, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Podobni oglasi