Seznam ponudb
33
33
33
545 039 €
(3 151 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
173 m²
Rua Aliança Liberal, São Paulo
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
173 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Em Construção- Entrega em Janeiro de 2027.
R$ 3.151.000,00 o 840 ALIANÇA VILA LEOPOLDINA está sendo construído em um terreno de 1.600m², torre única...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
tip stavbe:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Starost oglasa:
17 dni
Posodobljeno:
7 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Rua Aliança Liberal, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.