SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
316 130 €
(4 864 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
65 m²
AVENIDA RUBEM BERTA, São Paulo

spalnicaatypical
površina65 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apresentamos este moderno apartamento em localização privilegiada no bairro de Indianópolis, na cidade de São Paulo. Com 65 m² de área total e 65 m² d...

Ostalo
Starost oglasa: 19 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

AVENIDA RUBEM BERTA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi