SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
305 723 €
(2 446 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
125 m²
RUA MARTINS, São Paulo

spalnicaatypical
površina125 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Cidade Jockey no Butantã, Apartamento de 125m² com 3 suítes, 2 vagas. Apartamento de 125m² com 3 suítes, 4 banheirios, cozinha, ára de serviço, sala, ...

Ostalo
Starost oglasa: 22 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

RUA MARTINS, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi