SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
291 435 €
(2 143 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
136 m²
Rua Caraíbas, São Paulo

spalnicaatypical
površina136 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este atraente apartamento de 3 dormitórios, sendo 1 suíte, está localizado no bairro de Perdizes, em São Paulo. Com área total de 136 m² e área útil d...

Parametri

Ustvarjeno z AI

OpremljenoPrijazno do hišnih ljubljenčkov

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua Caraíbas, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi