SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
281 798 €
(4 206 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
67 m²
RUA KANSAS, São Paulo

spalnicaatypical
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este apartamento de 1 suíte, localizado no Brooklin Paulista, região nobre de São Paulo, é a oportunidade perfeita para quem busca um investimento ou ...

Ostalo
Starost oglasa: 23 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

RUA KANSAS, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi