SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
145 599 €
(1 798 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
81 m²
Rua Serra da Bocaina, São Paulo

spalnicaatypical
površina81 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento 2 dormitórios sendo 1 suíte, com ótima disposição de planta e ambientes espaçosos . . . > > > COM VARANDA GOURMET + 1 VAGA DE GARAGEM < < ...

Ostalo
Starost oglasa: 23 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Serra da Bocaina, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi