SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
127 143 €
(2 192 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
58 m²
RUA BATATAES, São Paulo

spalnicaatypical
površina58 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

FREE FLEX

COD 10953

Excelente oportunidade no Free Flex, com lazer completo e portaria 24h. Imóvel pronto, ideal para moradia ou investimento, com a...

Ostalo
Starost oglasa: 20 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA BATATAES, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Podobni oglasi