SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
124 563 €
(1 538 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
81 m²
Rua Vigário Albernaz, São Paulo

spalnicaatypical
površina81 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

APARTAMENTO à VENDA com 81m² na VILA GUMERCINDO. Conforto, localização e Infraestrutura completa!
Se você procura um apartamento espaçoso, bem distrib...

Ostalo
Starost oglasa: 18 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Rua Vigário Albernaz, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

BASE IMÓVEIS

Podobni oglasi