SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
122 135 €
(1 823 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
67 m²
RUA ITUXI, São Paulo

spalnicaatypical
površina67 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

O empreendimento supera as suas expectativas em mobilidade já que está a apenas 350m da estação Saúde do metrô da linha azul e a 9 minutos da estação ...

Ostalo
Starost oglasa: 19 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

RUA ITUXI, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi