SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
110 908 €
(3 466 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
32 m²
Rua Batataes, São Paulo

spalnicaatypical
površina32 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Morar ou investir no Jardim Paulista com alta liquidez e localização estratégica.
Apartamento mobiliado e equipado pronto para uso imediato ou locação...

Ostalo
Starost oglasa: 20 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Batataes, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Podobni oglasi