SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
110 908 €
(1 459 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
76 m²
Rua Manuel da Nóbrega, São Paulo

spalnicaatypical
površina76 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente oportunidade no Condomínio Canadá, conjunto comercial à venda com 1 vaga de garagem em uma das regiões mais estratégicas de Paraíso. Com 76m...

Ostalo
Starost oglasa: 23 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Manuel da Nóbrega, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi